Difference between revisions of "Projekt oficjalnej polskiej dokumentacji"

From Scribus Wiki
Jump to navigation Jump to search
Line 8: Line 8:
  
 
==Jak pomagać==
 
==Jak pomagać==
Oferty pomocy w tłumaczeniu można zgłaszać bezpośrednio na adres mailowy Łukasza '''lukasz.jernas (małpa) gmail.com''' lub na JID '''deejay1@chrome.pl'''. Dodatkowo uwagi zgłaszać można na stronie [http://bugs.scribus.net/view.php?id=1218 bugs.scribus.net].
+
Osoby chętne podjąć się tłumaczenia dokumentacji na polski powinny kontaktować się z opiekunem dokumentacji Scribusa, którym jest Peter Linell '''mrdocs (małpa) scribus (kropka) info''' lub też dopisując się do zgłoszenia  [http://bugs.scribus.net/view.php?id=1218 bugs.scribus.net nr 1218] w systemie zgłaszania błędów Scribusa.

Revision as of 23:48, 7 January 2006

Artykuł ten jest częścią serii Inne.
Strona główna


Status

Oficjalna polska dokumentacja Scribusa nie istnieje i nie jest aktualnie przez nikogo tłumaczona. Polska podstrona strony docs.scribus.net zawiera tylko polskojęzyczny spis treści i nieco przestarzały samouczek Scribusa, nie będący częścią oficjalnej dokumentacji.

Jak pomagać

Osoby chętne podjąć się tłumaczenia dokumentacji na polski powinny kontaktować się z opiekunem dokumentacji Scribusa, którym jest Peter Linell mrdocs (małpa) scribus (kropka) info lub też dopisując się do zgłoszenia bugs.scribus.net nr 1218 w systemie zgłaszania błędów Scribusa.